از حوله تن پوش پرستیژ برای استتار استفاده می کردند

بعد از یک روز فوق العاده پر استرس، یک حمام گرم خوب می کشیدم، چند حوله تن پوش پرستیژ فوق العاده شیک می گذاشتم، یک ماسک صورت می زدم، یک شمع روشن می کردم و سعی می کردم استراحت کنم.

در واقع، حمام آب گرم طولانی عادت من برای آرامش بود. من کمی خجالت می کشم اعتراف کنم که تقریباً هر شب یک عدد مصرف می کردم، اما پس از یادگیری بیشتر در مورد پایداری و صرفه جویی در آب، آن را برای موارد خاص ذخیره کردم.

این پست توسط میکرو کاتن حمایت شده است. همه افکار و نظرات متعلق به من است. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به سیاست افشای من مراجعه کنید.

حوله

حمام یکی از بزرگترین منابع مصرف آب در خانه های ما است. در ایالات متحده ما تقریباً 100 گالن آب در روز مصرف می کنیم و حمام از یک پنجم کل انرژی یک خانه فقط برای گرم کردن آب استفاده می کند!

اما آنچه که حتی تکان دهنده تر است این است که حتی نیمی از آن هم نیست. استفاده از آب بسیار فراتر از آن چیزی است که ما به صورت جداگانه استفاده می کنیم. اما، آب مجازی، آبی که برای ایجاد چیزهایی مانند حوله تن پوش پرستیژ نخی استفاده می شود، فوق العاده زیاد است.

پنبه چقدر آب مصرف می کند؟ پنبه گیاهی فوق العاده تشنه است و تقریباً نیمی از منسوجات از پنبه ساخته می شوند. طبق گزارش WWF، برای تولید تنها یک کیلوگرم پنبه به بیش از 20000 لیتر (5283 گالن) آب نیاز است که تقریباً برابر با یک حوله تن پوش پرستیژ نخی است.

حالا می دانم به چه فکر می کنید آب یک منبع تجدیدپذیر است – پس چرا مهم است؟ و خب بذار بهت بگم هفتاد و یک درصد از سطح زمین پوشیده از آب است، اما تنها سه درصد آن را آب شیرین تشکیل می دهد. از این سه درصد، بیشتر آن در زیر سطح زمین در خاک، یخ و جو قفل شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.