استفاد از سیب درختی درجه 1 موجب افزایش قدرت آداب معاشرت می شود

احتمالاً شنیده اید که فیبر برای هضم غذا مفید است و آنچه شنیده اید درست است! به گفته دانشگاه هاروارد T.H. دانشکده بهداشت عمومی چان، هر دو نوع فیبر برای هضم مهم هستند. و شما خوش شانس هستید طبق گفته دانشگاه ایلینوی، سیب ها هر دو نوع را دارند.

فیبر محلول به کاهش سرعت هضم کمک می کند و به شما امکان می دهد احساس سیری کنید و همچنین هضم گلوکز را کند می کند که به کنترل قند خون شما کمک می کند.

در همین حال، طبق دانشگاه هاروارد، فیبر نامحلول می تواند به حرکت غذا در سیستم شما کمک کند و به رفع یبوست و منظم کمک کند.

به گفته دانشگاه ایلینویز، حتما پوست سیب را بخورید، که حاوی مقدار زیادی فیبر نامحلول سیب درختی درجه 1 است. چه کسی نمی‌خواهد در پاییز سیستم ایمنی قوی‌تری داشته باشد؟ سیب می تواند ابزار مهمی در کیت ابزار حمایت کننده سیستم ایمنی شما باشد.

سیب

طبق تحقیقات قبلی روی حیوانات، رژیم غذایی پر از فیبر محلول به تبدیل سلول‌های ایمنی که پیش‌التهاب بودند به سلول‌های ضد التهابی و حمایت‌کننده ایمنی کمک کرد. مطالعه حیوانی دیگری که در می 2018 در مجله Immunity منتشر شد، نشان داد که رژیم غذایی سرشار از فیبر غذایی به محافظت از موش ها در برابر آنفولانزا کمک می کند.

با این حال، دلیلی وجود دارد که باور کنیم سیب ممکن است ایمنی بدن را تقویت کند، تا حدی به این دلیل که حاوی ویتامین C تقویت کننده سیستم ایمنی است.

یک بررسی بزرگ گذشته نشان داد که مصرف منظم ویتامین C نقش های زیادی در کمک به عملکرد سیستم ایمنی دارد. به عنوان مثال، طبق تحقیقات گذشته می تواند به تقویت سد اپیتلیال (نوعی بافت) در برابر عوامل بیماری زا و محافظت در برابر استرس اکسیداتیو محیطی مانند آلودگی و تشعشعات کمک کند.

اگر دیابت نوع 2 دارید، سیب را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. مطمئناً، آنها یک میوه هستند، اما این یک تصور غلط رایج است که افراد مبتلا به دیابت نمی توانند میوه بخورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.