بادام پوست کاغذی شور موجب درمان هموفیلی در زنان می شود

اگر هر روز یک مشت بادام پوست کاغذی شور بخورید، می توانید راحت تر وزن کم کنید. چه چیز دیگری بادام را بسیار سالم می کند: مواد تشکیل دهنده، نکات و دستور العمل های عالی!

بادام پوست کاغذی شور، کالری و کاهش وزن این تناقضی نیست! مطالعات نشان داده اند که بادام برای کاهش وزن بسیار مفید است، حتی اگر مغز بادام حاوی مقدار زیادی روغن است و میزان چربی آن 60 درصد است.

چطور ممکن است؟ بسیار ساده: زیرا کسانی که می خواهند وزن کم کنند اغلب گرفتار گرسنگی شدید هستند. بادام با رفع احساس گرسنگی و ایجاد احساس سیری طولانی مدت باعث تسکین آن می شود. و اگر احساس سیری کنید، به طور خودکار کمتر غذا می خورید این برای سلامتی ما عالی است.

البته، ساختار سفت و به عبارت ساده‌تر، سفت بودن بادام‌ها نیز کمک می‌کند: ما باید زمان بیشتری را برای جویدن آن‌ها صرف کنیم تا تقریباً با هر نوع شیرینی دیگر مانند چیپس یا چوب شور.

بادام

اما: یک مشت بادام پوست کاغذی شور (حدود 30 گرم) کافی است و حدود 170 کالری (100 گرم = 576 کالری) دارد. بادام باعث کاهش اشتها می شود. مطالعه محققان دانشگاه پوردو (ایالات متحده آمریکا) نشان می دهد که این واقعاً کار می کند.

طبق این مطالعه، وزن بدن شرکت‌کنندگانی که بادام مصرف می‌کردند در مقایسه با گروه‌های کنترلی که بادام مصرف نمی‌کردند، یکسان بود. شگفت‌انگیز است وقتی در نظر بگیرید که شرکت‌کنندگان به لطف میان‌وعده سالم، در مجموع تقریباً 7000 کالری اضافی در چهار هفته مصرف کردند.

اگرچه وعده های غذایی برای همه گروه ها استاندارد شده بود، هیچ دستورالعمل غذایی دیگری وجود نداشت. ریچارد ماتس، استاد تغذیه در دانشگاه پردو و رهبر این مطالعه گفت: «این مطالعه نشان می‌دهد که بادام برای افرادی که نگران افزایش وزن هستند، یک میان وعده خوب است.»

زیرا بادام پوست کاغذی شور خواران نیز گزارش دادند که به لطف تنقلات بادام، کمتر اشتها و تمایل کمتری به خوردن دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.