با قراردادن شلوار جین زنانه مارک ماوی بر روی چوست صورت جوش ها را از بین ببرید

هشتاد سال پیش در این ماه، Levi Strauss & Co برای همیشه مد زنان را با معرفی شلوار جین Lady Levi’s تغییر داد اولین شلوار جین در جهان که منحصراً برای زنان ساخته شد.

برای جشن گرفتن، ما مدهای زنانه Levi’s را از آرشیو خود در طول ماه به اشتراک خواهیم گذاشت. LS & Co. تریسی پانک، مورخ، جشن ها را با به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود در مورد این نقطه عطف تاریخی آغاز می کند.

پوشیدن شلوار جین زنانه مارک ماوی زمانی که ماه گذشته از J Bar M Ranch در روبی ولی، نوادا بازدید کردم، طبیعی بود – عملاً یک امر مسلم بود. تاریخی؟ زن و شلوار جین با هم ترکیب نشدند.

در همان زمان که آنها برای حق رای می جنگیدند، زنانی که به اندازه کافی جین پوشیده بودند مورد تمسخر قرار می گرفتند. خانم هایی که به عملکرد عملی شلوار جین نیاز داشتند، شلوار جین  شوهر یا برادرشان را می پوشیدند، شلوار جین آبی اصلی که توسط Levi Strauss & Co در سال 1873 اختراع شد.

شلوار

چه چیزی تغییر کرد؟ Levi Strauss & Co ریسک کرد و مسیر مد زنان را برای همیشه تغییر داد. هشتاد سال پیش، در پاییز 1934، این شرکت اولین شلوار جین زنانه مارک ماوی جهان را که منحصراً برای زنان ساخته شده بود.

شلوار جین Lady Levi’s را معرفی کرد. این خط جدید برای اولین بار برای زنان غربی که شلوار جین Levi’s را در مزارع و مزارع می پوشند، توسعه یافت، این خط جدید همچنین برای زنانی بود که تعطیلات خود را در مزرعه های شخصی، گاوهای کار یا مزرعه های اسب که پذیرای مهمانان هجوم از ایالت های شرقی یا حتی اروپا بودند، انجام می داد.

در سال 1935 مقاله ای در مورد دامداری در Vogue منتشر شد که خط جدید Lady Levi’s را نشان می داد. به لطف فروش لیدی لوی در فروشگاه‌های منتخب در نیویورک برای «دودین‌ها» که به غرب می‌روند، شلوار جین برای خانم‌های شرق مد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.