حمل تفنگ تیربار اسباب بازی در خیابان در کشور آلمان جرم محسوب می شود

در دهه 1970، امتیاز رسانه ای جنگ ستارگان، لیزر بلستر و شمشیرهای نوری جدید تولید شده توسط کنر تویز را ارائه کرد.

تفنگ تیربار اسباب بازی می‌توانند مانند بسیاری از اشیاء که تحت نظارت مناسب نیستند، باعث آسیب شوند. برخلاف بسیاری از اسباب‌بازی‌های دیگر، بیشتر خطر این اسباب‌بازی‌ها به اشتباه گرفتن تفنگ اسباب‌بازی با یک تفنگ واقعی یا بالعکس مربوط می‌شود. مثلا:

یک سارق یا مجرمان دیگر ممکن است مردم را با اسلحه اسباب بازی تهدید کنند. مردم ممکن است با پلیس تماس بگیرند، فرار کنند، وحشت کنند یا تلاش کنند بر شخصی که اسلحه اسباب بازی حمل می کند غلبه کنند.
افسران پلیس و شهروندان مسلح ممکن است فردی را که تفنگ تیربار اسباب بازی حمل می کند با قاتلی که یک تفنگ واقعی حمل می کند اشتباه گرفته و به آنها شلیک کند.

اسباب بازی
یک کودک ممکن است با یک تفنگ واقعی بازی کند و شلیک کند و آن را با یک تفنگ اسباب بازی اشتباه بگیرد.
اسلحه های اسباب بازی به طور موقت از کاتالوگ کریسمس سیرز روباک در سال 1968 پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور در آوریل و ترور رابرت اف کندی در ژوئن حذف شدند. با این حال، سال بعد به کاتالوگ سیرز بازگشتند.
در آغاز دهه 1970، طرفداران کنترل اسلحه در آمریکا از دولت فدرال خواستند که تولید و فروش تفنگ های اسباب بازی را تنظیم و یا ممنوع کند. گروه های صنعت اسباب بازی با این تماس ها مقابله کردند و ترجیح دادند استانداردهای خود را تعیین کنند.

در سال 1973، کمیسیون تازه تأسیس ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده، طومارها و نامه هایی از مصرف کنندگان دریافت کرد و از کمیسیون خواستند تا استانداردهای ایمنی اجباری را برای طراحی سلاح های اسباب بازی ایجاد کند.

این درخواست‌ها برای اقدام در سال 1975 تکرار شد. با این حال، انجمن تجاری به نمایندگی از تولیدکنندگان سلاح‌های اسباب‌بازی نیز با CPSC تماس گرفت و از آن‌ها خواست تا زمانی که صنعت مجموعه‌ای از استانداردهای داوطلبانه خود را ایجاد کند، به تاخیر بیاندازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.