قیمت عمده سایبان برقی ازران | خرید به صرفه ترین سایبان ها به صورت انبوه در کشور

قیمت عمده سایبان برقی ازران در نمایندگی ها و مراکز فروش می تواند یک خرید به صرفه و مطمئن در سرتاسر کشور باشد.

در این مراکز انواع محصولات در تنوع بالای چه از نظر جنس، اندازه و … عرضه می گردند که شما می توانید محصل مورد نظر خود را متناسب به عملکرد و خواسته خود انتخاب نماید. 

سایبان ها علاوه بر این که می توانند برای شما یک فضای را فراهم آورند که شما را در مقابل شرایط جوی محافظت گردانند بلکه می توانند زیبایی محیط را برای شما هدیه دهند. 

امروزه شرکت های داخلی فراوانی در کشور فعالیت می کنند که توانسته اند با استفاده از دانش کارشناسان و دستگاه های پیشرفته بروز محصولات با کیفیت و مناسبی را تولید و به بازار برای فروش عرضه نمایند.

قیمت عمده سایبان برقی ازران | خرید به صرفه ترین سایبان ها به صورت انبوه در کشور

قیمت عمده سایبان برقی ارزان

قیمت عمده سایبان برقی ارزانسایبان های برقی از جمله سایبان های هستتند که امروزه طرفداران بسیار زیادی به خرید این محصولات تمایل نشان می دهند. 

خریداران برای خرید محصولات مورد نیاز خود چه به صورت عمده و چه به صورت تکی از نمایندگی ها و مراکز خرید معتبر و نمایندگی های موجود در سرتاسر کشور مراجعه نمایند چرا که آن ها با خرید از نمایندگی ها می توانند از مزایای بهرمند گردند که عبارتند از:

 • قیمت مناسب محصول
 • حذف واسطه ها
 • عرضه مستقیم محصول
 • تنوع بالای محصول
 • جوایز و تخفیفات
 • راهنمایی و مشاوره
 • ارسال به موقع
 • خدمات پس از فروش

فروش عمده سایبان در این مراکز علاوه بر مزایای که دارد می تواند باعث اعتدال قیمت در بازار شوند تا واسطه ها نتوانن قیمت محصولات را افزایش بدهند.

مراکز تهیه سایبان برقی

مراکز تهیه سایبان برقی سایبان های برقی در واقع محصولات جدیدی هستند که روز به روز به تنوع این محصولات افزوده می شود و طرفداران این محصول نیز بیشتر می گردد. 

این سایبان ها سایبان ها توانسته اند با ایجاد آسایش وو همچنینن زیبایی از جمله ابزار های پر طرفدار گردند. 

این سایبان ها در انواع متفاوت برقی، متحرک، ثابت و … تولید می شوند. این سایبان ها در سایز های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می گردند. 

عومل موثری می توان گفت بر قیمت سایبان ها ی برقی موثر می باشد که عبارتند از:

 • جنس چادر
 • جنس سازه
 • قیمت قطعات بکار برده شده
 • مساحت سایبان
 • کاربرد سایبان

سایبان برقی قیمت بسیار متفاوتی با توجه به عواملی که در بالا بیان شد در مراکز و نمایندگی های فروش دارند و شما می توانید سایبان برقی ارزان و با قیمت مناسب را از این مراکز تهیه کنید.

خریداران سایبان های برقی در بازارهای داخلی و خارجی

خریداران سایبان های برقی در بازارهای داخلی و خارجیخریداران سایبان های برقی در بازار های داخلی و خارجی می توانند در میان تنوع بسیار زیاد محصولات موجود در نمایندگی ها و مراکز خرید محصولات مورد نظر خود را متناسب به محیط و سلیقه خود انتخاب نمایند.

سایبان های بازویی یا به اصطلاح سایبان های فنری به دلیل مدرن بودن و زیبایی که دارند بسیار مورد توجه قرار می گیرند. 

این سایبان ها مساحت های بیشتری را نسبت به سایبان های کالسکه ای پوشش قرار می دهند. 

سایبان های بازویی دستی و برقی در بازار موجود می باشند. این سایبان ها به دلیل دارا بودن فنر های در بازو های خود به سایبان های فنری نیز شهرت دارند. قیمت سایبان بازویی دستی نسبت به نوع برقی آن ارزان تر است اما باز هم می توان گفت قیمت آن ها به عوامل دیگری نیز موثر است که در ادامه بیان خواهیم نمود.

موارد استفاده از سایبان برقی

موارد استفاده از سایبان برقی اگر شما از جمله افرادی هستید که در محل سکونت و یا محل کار خود از کمبود فضا رنج می برید می توانید از سقف برقی برای ایجاد یک محوطه باز به یک فضای سقف دار جدید استفاده کنید. این سقف های برقی دارای دو نوع می باشد که عبارتند از:

 • سقف متحرک دستی
 • سقف متحرک برقی

این سازه ها در مقابل شرایط آب و هوای بسیار مقاوم می باشند و همچنین از پارچه بسیار  مقاوم تولید شده اند و خریداران می توانند از آن ها به راحتی در فضای باز استفاده نمایند.

سقف های برقی متحرک برای باز و بسته شدن خود از یک موتور استفاده می کنند به همین منظور باعث شده به آن ها سقف های برقی بگویند. این سقف های برقی در فضا های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند که عبارتند از:

 • هتل ها
 • رستوران ها
 • بالکن ها
 • بام 
 • استخر

تولید کنندگان برتر انواع سایبان برقی در کشور

تولید کنندگان برتر انواع سایبان برقی در کشوریکی از جمله تولید کنندگان برتر انواع سایبان برقی در کشور شرکت سایبان پاسارگاد می باشد که توانسته است پس از سال ها تجربه انواع سایبان ها را با استفاده از دانش کارشناسان خود با استفاده از دستگاه های پیشرفته تولید نماید از جمله محصولات تولیدی این شرکت می توان به مواردی اشاره داشت که عبارتند از:

 • سایبان مغازه
 • سایبان بازویی
 • سایبان کالسکه ای
 • سایبان تبلیغاتی
 • سایبان برقی
 • سایبان خودرو

سایبان های تبلیغاتی عرضه شده توسط این شرکت چه به صورت باز و چه به صورت بسته می تواند بیانگر تبلیغات کسب و کار شما باشند. این سایبان ها می توانند نسبت به هزینه کمتری نسبت به بیلبرد و تابلو های فلکسی فیس داشته باشند و همچنین قابلیت چاپ سیلک اسکرینو دیجیتال و … را دارا می باشند. حتی شما می توانید تصویر مورد خواسته خود را به صورت چهار رنگ با کیفیت بالا و وضوح بالا تصویر بر روی آن ها و انواع سایبان ها چاپ نمایند.

شرکت صادرات و واردات طرح های متنوع سایبان

شرکت صادرات و واردات طرح های متنوع سایبان شرکت ایران سایبان سال ها است که با بکارگیری افراد متخصص و دستگاه های بیشرفته توانسته است محصولات متنوع ای را با کیفیت بالا تولید نماید. 

این شرکت از همان ابتدای فعالیت خود تولید سازه های با کیفیت، زیبا و مدرن را برای تامین نیاز مشتریان خود با قیمت مناسب سرلوحه خود قرار داداه است.

این شرکت فعالی خود را از سال 1360 آغاز نموده و روز به روز فعاایت خود را توسعه داده و توانسته است علاوه بر تامین نیاز کشور به این محصول، تولیدات خود را به خارج کشور صادر نماید. 

در بازار علاوه بر سایبان های تولیدی داخلی، انواع سایه بان های وارداتی تولید شده توسط کشور نیز عرضه می گردد اما به دلیل کیفیت محصولات داخلی و سایبان ارزان قیمت عرضه شده توسط آن ها خریداران این محصولات را بیشتر ترجیح می دهند.

تفاوت سایبان های برقی در چیست ؟

تفاوت سایبان های برقی در چیست ؟قیمت سایبان دستی نسبت به سایبان برقی کنر است. اما می توان گفت اندازه و مدل سایبات دستی و یا برقی می تواند از عوامل موثر بر قیمت سایبان ها دانست. بهه این صورت که سایبان دستی که اندازه آن دو برابر اندازه سایبانن برقی است قیمت آن به همان نسبت گران تر است. 

می توان گفت تنها تفاوت قابل ذکر سایبان های برقی و سایبان های دستی طریقه باز و بسته شدن آن ها می باشد. سایبان های دستی به وسیله یک میل لنگ که بر روی پیچ قرار می گیرد باز و بسته می شود. در حالی که سایبان های برقی با یک دکه در کنترل خود از راه دور می توانید آن ها را باز و بسته نمود. 

پس می توان نتیجه گرفت تنها در نحوه باز و بسته شدن با هم تفاوت دارند. 

هر دو این سایبان ها به وسیله چرخ و قرقره باز و بسته می شوند. و در آن ها از یک مدل پارچه استفاده می شود.

مشخصات و ابعاد سایبان های برقی

مشخصات و ابعاد سایبان های برقیهمانطور که قبلا اشاره شد سایبان ها دارای انواع متفاوتی می باشد در اینجا به نمونه ای از سایبان جمع شونده اشاره خواهیم کرد. 

شاید شما از جملهه افرادی هستید که دوست دارید در یک روز بارانی شام خود را در باغچه و سایر فضا های باز بیرون از خانه میل کنید و یا این که دوست دارید در یک روز آفتابی به استخر فضای خانه خود بروید اما این سوال در ذهن شما به وجود می آید که چگونه می توان در مقابل شرایط جوی مقاومت نمود و ترجیح می دهید از خواسته خود صرف نظر نماید، اما می توان به شما یک پیشنهاد کرد که از سایبان های چتری استفاده نماید. البته سایبان های تراس نیز می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. سایبان های چتری خود دارای دو نوع می باشند که عبارتند از:

 • سایبان های چتری پایه وسط
 • سایبان های چتری پایه در کنار

سایبان های چتری خود دارای انواع بسیاری هستند که با توجه به ویژگی های تقسیم بندی می شوند که در ادامه بیان خواهیم نمود که عبارتند از:

 1. سایبان چتری ثابت و متحرک
 2. جنس پارچه سایبان چتری
 3. سایبان چتری برقی یا ساد
 4. تنوع در رنگ و مدل سایه بان چتری
 5. قیمت سایبان

سایبان های چتری نیز می توانید برقی و یا ساده انتخاب نماید و می توان گفت کار با نوع برقی این سایبان ها بسیار راحت تر می باشد و تنها با یک دکمه می توانید آن را باز و بسته نماید. 

برترین فروشندگان سایبان در سراسر کشور

برترین فروشندگان سایبان در سراسر کشوربرترین فروشندگان سایبان در سراسر کشور می توان به نمایندگی ها و مراکز معتبر عرضه کننده تولیدات شرکت های معتبر سازنده انواع سایبان برقی در اصفهان اشاره نمود. 

بسیاری از افراد برای مکان های مانند مغازه، پارکینگ، بالکن و … سایبان های برقی تهیه می کنند. سایبان ها از دیرباز به منظور جلوگیری از تابش نور خورشید به ویترین های مغازه و ایمن ساختن مشتریان از برف و باران استفاده می کردند. سایبان های دستی نیاز به انرژی دست برای باز و بسته شدن خود دارند و می توان گفت زمان زیادی را باید صرف استفاده از آن ها نمود به همین منظور شما می توانید با خریدانواع سایبان برقی تولید شده در شرکت اصفهان این سایبان ها را جایگزین سایبان های قدیمی خود نماید. 

شما می توانید با خرید سایبان مغازه اصفهان برقی خود را تنها با فشار دادن یک دکه در زمان بسیار کوتاهی باز و بسته نماید و دیگر به صرف کردن هیچ انرژی دستی انسانی نمی باشید. 

اگر شما از جمله افرادی که در منزل خود و یا محیط کاری خود دارای یک پارکینگ روباز می باشید، می توانید با خرید سایبان های برقی اتومبیل خود را از تابش نور مستقیم خورشید و بارش باران و برف ایمن سازید. 

یکی دیگر استفاده سایبان ها در بالکن و یا حیاط می باشد. شما می توانید بدون این که فضای حیاط بسته شود هر موقع که خواستید آن را باز و بسته نماید. 

اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد خرید سایبان برقی اصفهان را دارید می توانید به مراکز و نمایندگی های معتبر عرضه کننده این محصولات مراجعه نموده و از متخصصین برای انتخاب درست محصولات خودتان راهنمایی بگیرید.

انواع سایبان در بازار

انواع سایبان در بازاریکی از لذت بخش ترین ویژگی قابل ذکر تابستان می توان به دورهمی در کنار خانواده و دوستان خود اشاره داشت. می توان گفت این لذت زمانی بیشتر می شود که شما بتوانید از بالکن و حیاط خانه خود به بهترین صورت استفاده نماید. اما این سوال در ذهن شما به وجود می آید که چگونه با وجود تابش مستقیم نور خورشید در این فصل این کار را عملی کرد. از گذشته و دیرباز برای حل این مشکل از انواع سایبان ها استفاده می شد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی باعث گردیده که انواع سایه بان ها در طرح و نقش های مختلفی تولید و به بازار عرضه گردد. در ادامه به نمونه ای از سایبان های موجود در بازار اشاره خواهیم نمود که عبارتند از:

 • سقف برقی
 • سایبان برقی
 • سایبان مغازه
 • سایبان باکسی
 • سایبان سیم بکسلی
 • سایبان چتری
 • سایبان دوطرفه
 • سایبان بارانگیز
 • سایبان زنجیری
 • سایبان تبلیغاتی

سايه بان چترى از سازه های مختلف سبک و سنگین با توجه به نوع آلیاژ بکار برده شده از آن ها تشکیل شده اند. این سایبان های جمع شونده دارای کاربرد و نصب متفاوتی دارند. این سایبان های چتری متحرک و ثابت می باشند که شما به راحتی می توانید هنگام استفادع آن ها را جابجا کرد و تغییر زاویه داد.

سایبان های چتری از چند نوع پارچه تشکیل می شوند که عبارتند از:

 • پارچه های برزنتی نخی و الیافی
 • پارچه برزنتی پی وی سی

شما می توانید متناسب به دکوراسیونن و سلیقه خود پارچه مورد نظر سایبان چتری خود را انتخاب نماید. قیمت سایبان چتری با توجه به جنس، سایز و برند متغییر است. 

خرید عمده سایبان به قیمت مناسب

خرید عمده سایبان به قیمت مناسب مراکز و نمایندگی های بسیاری در سرتاسر کشور وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به این مراکز به خرید عمده سایبان به قیمت مناسب بپردازید. 

سایبان های دستی ماشین در واقع می توان گفت می تواند یک انتخاب خوب برای محافظت از خودروی شما در برابر تمامی شرایط جوی به حساب آید.

این سایبان ها دارای ویژگی ها و قابلیت های گوناگونی می باشند که به شما این امکان را می دهند که با اطمینان خاطر کامل ماشین خود را در فضای باز قرار دهید.

قیمت سایبان دستی ماشین در واقع می توان گفت یکی از مهم ترین معیار شما برای خرید این محصلات بشمار آید. که قیمت این محصولات با توجه به عواملی متغییر می باشد که عبارتند از:

 • سایز
 • پارچه
 • جنس سازه
 • نوع چاپ

شما می توانید با مراجعه به مراکز و نمایندگی ها به خرید عمده سایبان به قیمت مناسب بپردازید.

نماینده فروش و پخش سایبان برقی به سراسر کشور

نماینده فروش و پخش سایبان برقی به سراسر کشورسایبان های چادری از جمله سایبان های پر کاربد و زیبا به شمار می روند که می توان از آن ها در محیط های که زیبایی و ستون های کم نیاز است استفاده نمود که عبارتند از:

 • سایبان چادری زمین بازی
 • پارکینگ چادری ماشین
 • سقف چادری ورودی
 • سایبان پارچه ای استخر

قیمت سایبان چادری عرضه شده در نمایندگی های فروش و پخش سایبان های برقی موجود در سرتاسر کشور بسیار مناسب و مقرون به صرف است که شما با مراجعه به این نمایندگی ها می توانید از سایر خدمات ای که آن ها برای خریداران خود قرار می دهند بهره ببرید.