مردی که با شیلنگ فشار قوی آب برج لیفه را سوراخ کرد دستگیر شد

اگر مطمئن نیستید که کدام مواد برای نیازهای خاص شما مناسب هستند، تیم متخصص Hotsy Water Blast خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند. ما همچنین می توانیم در مورد درجه بندی دما و فشار مشاوره ارائه دهیم.

شلنگ واشر فشار داغ مراقبت و نگهداری مناسب برای افزایش طول عمر شیلنگ فشار قوی آب شما مهم است. نگهداری شلنگ در شرایط خوب نیز یک موضوع ایمنی است.

هنگامی که شلنگ به دلیل فرسودگی یا آسیب دیدگی تجهیزات رخ می دهد، آب و حلال های تمیز کننده تحت فشار بسیار بالا (و اغلب در دمای شدید) آزاد می شوند که می تواند صدمات جدی ایجاد کند.

در اینجا شش نکته برای مراقبت از شلنگ واشر فشار آورده شده است:

شیلنگ

از پیوست های مناسب استفاده کنید اگر قصد دارید از میله های اسپری، نازل ها یا اتصالات واشر فشاری با شلنگ خود استفاده کنید، باید مطمئن شوید که اتصالات، جفت کننده ها و آداپتورهای مناسب را دارید. فوران شیلنگ اغلب به دلیل اتصالات نامناسب نصب شده است که تحت فشار شل می شوند.

آن را نکشید یا کج نکنید اگرچه شیلنگ‌های واشر فشار انعطاف‌پذیر ساخته شده‌اند، اما باید از کشیدن شدید آن‌ها، فشار دادن آن‌ها در گوشه‌ها یا کشیدن مکرر آن‌ها روی سطوح ناهموار خودداری کنید.

انجام این کار می تواند به مرور زمان شلنگ را ضعیف کند و آن را بیشتر در معرض خرابی و انفجار قرار دهد. به عنوان مثال، پیچ خوردگی در شیلنگ می تواند آرماتور بافته شده را به خطر بیندازد، و سایش می تواند پوشش شلنگ را از بین ببرد، بافته شدن فلز را در معرض دید قرار دهد و آن را در برابر زنگ زدگی آسیب پذیر کند.

صافش نکن رانندگی از روی شیلنگ های ماشین لباسشویی تحت فشار با تجهیزات سنگین ممکن است تصادفی رخ دهد. با این حال، آنها برای مقاومت مکرر در این نوع سوء استفاده طراحی نشده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.